هتل خاتم    
        

هتل خاتم یزد

    
هتل خاتم یزد موقعیت جغرافیایی خوبی برای گردشگران دارد. ظرف پنج دقیقه به بافت قدیمی شهر که دیدنی‌های یزد را در خود جا داده می‌رسید و هفت دقیقه با فرودگاه و پنج دقیقه با راه‌آهن فاصله‌دارید. بدون نیاز به خودروی شخصی می‌شود به سمت دیدنی‌های یزد قدم زد و از محله‌ی قدیمی فهادان و مسجد جامع و میدان امیر چخماق و آثار تاریخی دیگر دیدن کرد. پس با اقامت در این هتل دغدغه عبور و مرور نخواهید داشت و با توجه به امکاناتی که برای مسافر دارد، سفر راحتی را تجربه خواهید کرد.

هتل خاتم   
       

هتل خاتم یزد

   
هتل خاتم یزد خلاقیت ، کیفیت و ارتباط را سه ارزش اصلی برای کارکنان خود بر می شمارد تا به وسیله بهترین و نوین ترین راههای کسب رضایت میهمان را در کمترین زمان به دست آورد . در راستای تعهد ما به ارائه خدمات برتر و حق انتخاب به میهمانان از این پس ما در خانه خودتان منتظر شما هستیم.
هتل خاتم   
       

هتل خاتم یزد

   

تسهیلات ویژه هتل خاتم : هتل خاتم با مساحتی بالغ بر 1000 مترمربع ، دارای 3 طبقه و 33 باب اتاق از قبیل یک تخته ، دوتخته ، سه تخته، سوئیت VIP و اتاقهای کانکت با امکانات رفاهی مدرن و مجهز به تلویزیون ، یخچال ، ماهواره ، اینترنت ، سیستم تهویه ، سرویس ایرانی و فرنگی ، وان ، کافی شاپ با سرو انواع نوشیدنی های گرم و سرد ، خدمات خشکشویی ، روم سرویس ، صندوق امانات ، سالن کنفرانس ، تالار جهت برگزاری مراسم عروسی و میهمانی ها ، همچنین ارائه خدمات تور و ترانسفر در خدمت شماست.

موقعیت مکانی هتل خاتم : هتل خاتم از لحاظ موقعیت مکانی در بهترین و بالا ترین نقطه شهر یزد واقع شده است به طوری که میهمانان داخلی و خارجی می توانند به راحتی به محل های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند . یادآور می شود که مسافت هتل تا مرکز شهر : 5 دقیقه ، فاصله تا فرودگاه : 7 دقیقه ، فاصله تا راه آهن : 5 دقیقه می باشد.